КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Обласна виставка дитячих художніх робіт «Мистецький вернісаж»

e-mail Друк

 afisha mistvern2002

З 5 по 21 березня 2019 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися «Мистецький вернісаж» – традиційна підсумкова Обласна виставка дитячих художніх робіт  учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів, ініційована Обласним навчально-методичним центром підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

До експозиції виставки «Мистецький вернісаж» увійшло велике розмаїття робіт образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, представлених учасниками виставки - учнями художніх шкіл та художніх відділень мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова. Не дивлячись на різність авторів у віці, досвіді, творчих вподобаннях та поглядах, всіх їх об'єднує велика любов до мистецтва Харківської області та України, інтерес до світової культурної спадщини, повага до традицій і водночас – відкритість до всього нового.

У цьому році на виставці будуть представлені роботи переможців наступних конкурсів:

1) «Об’єднаймося ж, брати мої!», метою якого є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді. Ціль заходу – збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці викладачів. Тема конкурсу – творчість Тараса Шевченка, народ, суспільство, родина. Минуле, сучасне і майбутнє. До розгляду журі було надано 255 дитячих робіт: 55 робіт у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» з використанням різних технік виконання – батику, валяння, аплікації з ниток, природних матеріалів, витинанки, вовняної акварелі, гобелену, лялькарства, розпису по склу, по деревині, солоного та полімерного тіста, пластиліну тощо; 200 робіт у номінації «Образотворче мистецтво», виконаних гуашшю, аквареллю, пастеллю, акрилом, олівцями, у техніці ліногравюри, гратографії, монотипії тощо. Всього у змаганні взяли участь вихованці з 28 мистецьких шкіл Харківської області і міста Харкова.  До експонування надані роботи переможців – лауреатів та дипломантів.

2) «Слобожанщина – мій краю рідний», що проводиться заради сприяння розвитку інтересу учнів до вивчення та збереження традицій,  історичної та культурної спадщини рідного краю (міста, району, селища тощо). Основна мета конкурсу – стимулювання  інтересу учнів до вивчення та збереження  культурної та історичної спадщини рідного краю, прагнення до творчого самовиявлення, відповідального відношення до занять з образотворчого мистецтва. До експонування надані роботи переможців конкурсу.

Традиційна підсумкова Обласна виставка дитячих художніх робіт «Мистецький вернісаж» надає можливість талановитим учням проявити свій творчий потенціал та публічно продемонструвати власні мистецькі досягнення та індивідуальне художнє бачення, допомагає звернути увагу на цінність мистецтва, культури і традицій нашого краю, залучає до обміну досвідом роботи провідних викладачів з образотворчого мистецтва задля збереження та розвитку мистецького освітнього потенціалу Харківського регіону.

Урочисте відкриття «Мистецького вернісажу» – традиційної підсумкової Обласної виставки дитячих художніх робіт  учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів, відбудеться 5 березня о 14:00! З радістю запрошуємо долучитися до краси разом з нами!

Під час роботи «Мистецького вернісажу» – традиційної підсумкової Обласної виставки дитячих художніх робіт учнів–лауреатів та дипломантів обласних конкурсів,  відбудеться ряд культурологічних заходів:

13 березня о 17:00 – цикл лекцій з напрямку мистецтвознавча персонологія. «Персонологія в галузі  мистецтвознавства. Матеріали та методи досліджень». Тема 2. Лектор – Коваль Олег Володимирович.

11 березня о 17:00 – презентація  навчального посібника для самостійної творчої роботи учнів 1 класу влітку «Ні дня без малюнка, Ні дня без етюду!» В.Ф. Тупіцина.

17 березня о 17:00 – лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво», тема: : «’’Здесь было зверски убито Время!” Дещо про студентську епіграфіку».  Частина 2. Лектор – М. Красиков.

18 березня о 16:00 – перегляд відеозапису заходу світового рівня з колекції Чайки Е.Г.

_____________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00

Тел. / Факс: (057) 717-10-40, (057) 705-15-50; e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт:www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

Канал на YouTube - Харьковскийобластной центр культуры и искусства

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг