КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Лекція «Життя за хмарами» (Грузiя), з циклу «Всесвiт фотографiї». Лектор Володимир Оглоблін

e-mail Друк

 27012021

27 сiчня 2021 року о 18:00 КЗ «Обласний органiзацiйно методичний центр культури i мистецтва» в рамках соціокультурного проєкту «Вітальня О. Довженка» продовжує цикл лекцій школи фотомистецтва Володимира Оглобліна «Всесвiт фотографiї».

Запрошуємо  у подорож високо за хмари, до невеликої, але неймовірно красивої країни, в яку не можна не закохатися з першого погляду. Країна ця – Грузія.  За стародавньою легендою її ще називають «дарунком Бога». І, дійсно, Грузію можна вважати справжнім небесним подарунком, бо тут є все: і високі гори,  і море, і сонячні долини, і багата земля, і красиві міста, містечки й селища і, що найголовніше, дуже щирі і відкриті люди.
Вперше побувавши в Грузії, Володимир, понад тридцять років тому,  у 2014 році, знов відкрив  її  для себе. І вже сім років поспіль кожного року повертається за новими враженнями, яскравими емоціями, раптовими зустрічами і, звісно, світлинами. За цей час вдалося дуже багато побачити й зняти, і все одно, кожна наступна подорож неодмінно дарує нові відкриття. Це мальовничі ландшафти, міста зі старовинними і сучасними дивами і гірські селища, що відомі своїми справжніми архітектурними скарбами, яких майже не торкнулася цивілізація і куди потрапити щастить далеко не кожному.
Саме такі дивовижні місця - Сванетію або «Край тисячі веж», загадкову Тушетію, величну Степанцмінду й Казбек, а також Тбілісі, Мцхету і Батумі будемо відкривати з Вами на нашій зустрічі.

Бioграфiчна довiдка:
Народився в Харкові у 1954 році. Закінчив у 1980 р. історичний факультет Харківського національного  університету  імені В. Н. Каразіна, де вперше доторкнувся до фотографічної творчості.
1978 – 1989 р.  «аматорська» епоха, 1990 – 2020 р – професійна робота в рекламній та художній фотографії. Член Спілки фотохудожників України (з 1989 р).
Лауреат вітчизняних та закордонних виставок , конкурсів фотографії: Прага (Чехія), Ліль (Франція),  Нюрнберг (Німеччина), Рига (Латвія), Челефьорд ( Норвегія), Київ , Харків, Рівно, Хмельницький, Львів, Полтава та ін. (Україна).
- Лауреат муніципальної премії «Людина року» (2004) м. Харків
- Переможець обласного конкурсу « Народне визнання – 2008 р.» Харківська область.
- Лауреат «Премії ім. О.С. Масельского у галузі культури та мистецтва, м. Харків - 2012 р.
- «Блакитна стрічка» на Міжнародному фотоконкурсі. Тбілісі., 2020 р.

Учасник багатьох фотоекспедицій : Земля Франца-Йосифа (Арктика), пустеля Каракуми, Кизилкуми (Сер. Азія), гірський масив Тянь-Шань, Якутія, Колима, Чукотка (до 2014 р.), Африка, Ісландія та інші.
Видано понад 30 книг та фотоальбомів, проведено понад 30 авторських фотовиставок.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг