Cемінар-практикум для керівників аматорських фольклорних та фольклористичних колективів | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Cемінар-практикум для керівників аматорських фольклорних та фольклористичних колективів

 21022021 copy

21 лютого 2021 року о 12.00 у КЗ «Обласний організаційно- методичний центр культури і мистецтва» відбудеться семінар-практикум (очна і дистанційна форма роботи на платформі ZOOM) для керівників аматорських фольклорних та фольклористичних колективів закладів культури Харківської області та всіх бажаючих підвищити рівень професійної майстерності.

Тема семінару-практикуму: «Методика слухового опрацювання та сценічна репрезентація автентичного співу фольклорним колективом»

У семінарі беруть участь та проводять майстер-класи:

БРЕСЛАВЕЦЬ Галина Миколаївна, старший викладач кафедри естрадного та народного співу, кандидат мистецтвознавства, керівник фольклористичного гурту «Фарби» Харківської державної академії культури.  Тема: «Методика слухового опрацювання фольклорного джерела аудіо-візуальними засобами».

ШИШКІНА Олена Анатоліївна, заслужена артистка України, викладач Харківського фахового вищого коледжу мистецтв, керівник фольклористичного гурту «Слобожаночка». Тема: «Сценічна репрезентація традиційної обрядової пісенності України» на прикладі концертних програм фольклористичного гурту Харківського фахового вищого коледжу мистецтв «Слобожаночка».

Фахівці познайомлять учасників семінару-практикуму з особливостями постановки голосу та роботою над пісенною традицією Харківщини на прикладі  студентського та театрального колективу.

Додаткова інформація за телефоном: (057)725-12-41; 095-69-68-103 – Олійник Наталія Петрівна – провідний методист відділу з методичної роботи КЗ «ООМЦКМ»