Персональна виставка живопису, графіки і колажу Сергія Грічанка «Чарівна Бельгія» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональна виставка живопису, графіки і колажу Сергія Грічанка «Чарівна Бельгія»

 belgium25.02 13.03

З 25 лютого по 13 березня 2021 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна виставка живопису, графіки і колажу харківського художника Сергія Грічанка «Чарівна Бельгія».

З раннього дитинства автор захоплювався художньою літературою, географією, історією мистецтв, що в підсумку перетворилося в бажання побачити краєвиди сивої давнини на власні очі.

Зараз художник відвідав майже 40 країн, кілька з них багато разів, але жага мандрів, бажання відкривати для себе щось особливе, характерне, автентичне у різних країнах не залишає його і зараз. Тому, що ми такі різні, і такі схожі!

Сергій Грічанок працює викладачем образотворчого мистецтва більше 30-ти років. Його професія - розкривати, розвивати, підтримувати юні таланти. Викладання, участь в дитячих конкурсах та пленерах, організація спільних та персональних виставок дитячої творчості, кураторство у різних проектах, безумовно, потребує багато часу та зусиль, тому у художника не завжди була можливість самому удосконалюватися в образотворчому мистецтві. Під час участі у дитячих пленерах він працював над особистими роботами поруч зі своїми учнями, показував особливості техніки та можливості художніх матеріалів.

В хвилини дозвілля та під час канікул Сергій почав працювати над власними задумами та враженнями після своїх мандрівок. Творча переробка того, що він побачив, власне ставлення до натури, бажання знайти власну техніку та стиль не покидають автора і тепер. Він експериментує з аквареллю, кольоровими чорнилами та тушшю, цікавиться властивостями паперу різних відтінків та кольорів та з задоволенням робить колажі або малюнки в змішаній техніці.

Починаючи з 2015 року автор почав робити свої вернісажі. Їх було вже 8. Роботи знайшли нових господарів в Україні,  Західній Європі, США, Австралії, Ізраїлі, Гонконзі.

Ця виставка цілком присвячена «Чарівній Бельгії», яку художник відвідав у 2018 році. Унікальна архітектура, мальовничі пейзажі, цікаві і привітні люди надихнули Сергія на створення серії живописних, графічних та колажних робіт. Його зачарованість цією країною не пройшла, а з часом  тільки посилилася. Всі 78 робіт цієї колекції зроблено протягом 2020 року. Автор має надію, що ця виставка принесе радість та насолоду всім-всім-всім!

Запрошуємо Вас відкрити для себе «Чарівну Бельгію» та розмаїття творчості харківського художника Сергія Грічанка!

 

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50; e - mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; YouTube: Харківський обласний центр культури і мистецтва;

Telegram: https://t.me/oblgallerymc; Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna