Запрошуємо на перегляд та обговорення стрічки "Ягідка кохання" | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Запрошуємо на перегляд та обговорення стрічки "Ягідка кохання"

yagidka

«Кіноклуб ім. О. Довженка» продовжує свою роботу! 1 квітня 2021 року о 18:00 у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» в рамках «Кіноклубу ім. О. Довженка» відбудеться перегляд та обговорення стрічки "Ягідка кохання" –  художнього короткометражного німого фільму  українського режисера Олександра Довженка.
Фільм відзнято у 1926 році на кіностудії у Ялті. Олександр Довженко – не лише режисер фільму, але й автор сценарію.

"Ягідка кохання" вважається першою самостійною режисерською роботою Олександра Петровича, хоча на момент зйомок за плечима Довженка вже був один фільм – "Вася-реформатор", який, на жаль, не зберігся. Ця німа кумедна історія, за задумом режисера, повинна була мати продовження у вигляді ще кількох комедійних фільмів. Проте, на зйомках картини Довженко знайомиться з оператором Данилом Демуцьким, і з ним він зацікавлюється зовсім іншими темами, жанрами, художніми прийомами. Разом вони утворюють творчий тандем і знімають цілу низку фільмів – найвідоміших у Довженка – в жанрі українського поетичного кіно.

Вхід вільний! Зверніть увагу: у зв`язку з епідеміологічною ситуацією відвідування заходу відбудеться за попереднім записом  за номером телефону (057)7251236.