КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Челендж «Караван ремесел»

e-mail Друк

 02042021 2

ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» у партнерстві з ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для юнацтва» і КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації ініціюють челендж «Караван ремесел».

Метою челенджу є популяризація традиційних слобожанських ремесел та виховання у молодого покоління поваги до культурної спадщини і традицій свого народу, а також виявлення творчої, обдарованої молоді, залучення громади до осмислення та промоції культурної спадщини Харківщини.

Челендж проводиться з 01 квітня до 31 серпня (включно) 2021 року.

Учасникам челенджу необхідно публікувати у соціальній Facebook-мережі у спеціально створеній задля цього відкритій групі «Караван ремесел» (www.facebook.com/groups/278641947325548) дописи / матеріали щодо:

-         традиційних ремесел, які були поширені на території тієї чи іншої громади Харківщини,

-         майстрів Харківщини, які дотепер зберігають традиції,

-         секрети майстерності майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, ексклюзивної сувенірної продукції, яка має автентичні корені, використання народних ремесел як способу приваблення туристів до кожної окремої громади: інформація про майстер-класи, наявні туристичні маршрути або про можливості їх створення, цікаві локації відповідної тематики, фестивалі народних ремесел тощо.

Підтримати челендж та приєднатися до участі в ньому може кожна людина незалежно від того, з яких джерел вона про нього дізналася.

Кожен допис ОБОВ’ЯЗКОВО повинен ілюструватися 3-5 світлинами відповідного змісту та публікуватися під хештегами #КараванРемесел #ХарківщинаТуристична #cultural_centre_kh #ЦентрКультурыХарьков #ЧитачБібліотекаЧелендж #ХОБЮ 

За бажанням брати участь у челенджі можна неодноразово. Кожного наступного разу розміщується нова цікава інформація та відповідна добірка фото.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг