Творча зустріч з авторкою персональної виставки живопису «Моя Україна» - художницею Ольгою Мороз | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Творча зустріч з авторкою персональної виставки живопису «Моя Україна» - художницею Ольгою Мороз

 zustrich Moroz

24 червня о 17:00 в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва відбудеться творча зустріч з авторкою персональної виставки живопису «Моя  Україна» художницею Ольгою Мороз.

В творчості Ольги Мороз, яка багата на розмаїття тем, сюжетів, жанрів, втілилося особливе бачення художниці, тонке, уважне, здатне зафіксувати всі важливі нюанси та велика любов до того, що є справжнім багатством України – її лагідної, чарівної  природи та щирих, душевних людей, які на картинах автора не є протилежними природі, а складають з нею єдине ціле.

На творчій зустрічі Ви зможете познайомитися з авторкою персональної виставки живопису, послухати розповідь про творчий шлях, і задати питання, які Вас цікавлять.

 

Довідка

Мороз Ольга Миколаївна народилась 26 березня 1984 р. в с. Мелені Коростенського району Житомирської області. Закінчила Харківську державну академію дизайну і мистецтв, станкове відділення у 2012 році. Навчалась у педагогів Вяткін О.В., Ковтун В.І., Вінтаєв Ю.М., Чурсіна В.І., Жердзицький Є.Ф. Живописець.

Член спілки художників з 2012 р. Учасник обласних, всеукраїнських і закордонних виставок з 2001 р.

2012 -2018 – викладач ХХУ.

2018 – викладач ДМШ № 6.

2015 – отримала іменну стипендію ім. С.І. Васильківського Харківської обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтва.

 

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); 

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50; e - mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини;

You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc;

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna