Виставка філософського живопису художника Валерія Моругіна «Еволюція свідомості» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка філософського живопису художника Валерія Моругіна «Еволюція свідомості»

 9022022 2

Як намалювати Всесвіт? Чи можна зобразити душу або любов?  Пропонуємо вам знайти відповіді на ці питання, відвідавши виставку філософського живопису «Еволюція свідомості»  художника Валерія Моругіна.

У своїй творчості митець піднімає глобальні питання. Він малює нематеріальні речі: гармонію, добро, чистоту, світло. Роботам Валерія Моругіна притаманна насиченість символами, а символи належать не одному народу, ними промовляє до нас Всесвіт.

Коли дивишся на картини художника, поринаєш у медитативне споглядання – митець створив послання і кожен його для себе може розшифрувати сам. Треба просто зупинитися біля полотна, вдивитися у його глибину і дослухатися до власних образів, що зринають, до почуттів і вражень, що з’являються у серці. Творчість митця – це певна філософія, яка може стати джерелом пізнання й натхнення.

До експозиції увійшло близько 50 робіт художника, більшість із них – репродукції картин художника. Долучитись до творчого надбання Валерія Моругіна стало можливим завдяки ентузіазму художниці-аматорки Тетяни Голікової та членів харківського клубу «Постижение». Репродукції робіт підготовлені до експонування Іриною Скидановою, куратором Херсонського центру спадщини Валерія Моругіна.

Відкриття: 9 лютого о 17 годині.

Вхід вільний;

Адреса: м. Харків, вул. Пушкінська, 62;

Контакти: (057) 725-12-36, (057) 725-12-46

Захід відбудеться з дотриманням чинних вимог щодо запобігання поширенню COVID-19.