Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Фотовиставка О. Самойленка «Лірика пейзажу: про Крим і Харківську область», 16 квітня-10 травня 2014 року

e-mail Друк

Samoilenko afishaЗ 16 квітня по 10 травня 2014 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва відбудеться фотовиставка Олексія Самойленко «Лірика пейзажу: фотонариси про Крим і Харківську область». Автор ставив перед собою завдання порівняти два ландшафти, які, з одного боку, повністю різняться своїми неймовірними рельєфами і образами, а з іншого боку, є близькими і рідними для більшості харків'ян.

У рамках експозиції буде представлено близько 50 робіт фотографа-пейзажиста Олексія Самойленко, зроблених за останні п'ять років, а також ті, які є переможцями міжнародних і всеукраїнських фотоконкурсів.

Загадковість туманів кримських гір і слобожанських хвилястих рівнин, таємничість глибини моря та харківських водойм, трепет трав і буйство лісів наших неосяжних просторів в об'єктиві Олексія Самойленко стають не просто фото-пейзажами, а ліричною поезією, втіленої в візуалізованому фотографом настрої цих образів. Суб'єктивні почуття фотохудожника, відображені в його фотографіях, можуть знайти відгук у переживаннях і ставленні до близьких і рідних просторів у багатьох.

«Лірика пейзажу: фотонариси про Крим і Харківську область» – це спільний подарунок фотографа-пейзажиста Олексія Самойленко та галереї «Мистецтво Слобожанщини» всім харків'янам і гостям нашого міста, який присвячений приходу весни і свята Великодня. Адже саме Пасха знаменує пробудження природи після зимового сну, саме це свято пов'язане з відродженням всього живого, а життя природи є основною темою і головним джерелом натхнення для творчості Олексія Самойленко.

Ми запрошуємо цінителів природи та фотографії насолодитися пейзажами Криму та Харківської області, а також разом зустріти весну в стінах галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Урочисте відкриття виставки пройде 16 квітня в 17.00.

Вхід вільний!

e-max.it: your social media marketing partner