Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Концерт до 8 березня від ансамблів «Ярмарок» та «Діва» розчулив робітниць підприємства УТОС

e-mail Друк

3Колективи обласного центру культури і мистецтва ансамбль народної музики «Ярмарок» та жіночий вокально-інструментальний ансамбль «Діва» влаштували благодійний святковий концерт до Міжнародного дня жінок для працівників Харківського учбово-виробничого підприємства «Електросвітло» Українського товариства сліпих (УТОС). Концерт відбувся 6 березня 2014 року у заводському клубі

ансамбль Підприємство «Електросвітло» УТОС було засновано ще за радянських часів спеціально для працевлаштування людей з вадами зору, інвалідів І, ІІ групи. Тут збирають розетки, вимикачі, виделки, патрони та низьковольтну апаратуру. Нажаль, останнім часом замовлень підприємству все менше, роботи мало, то й заробітки нестабільні та дуже мізерні. Тому увага хоча б з боку працівників культури розчулила людей, що прийшли на концерт.

глядачіТа й артисти постаралися, підготували цікаву святкову програму. Ансамбль народної музики «Ярмарок» вразив глядачів майстерністю виконання та незвичайними музичними інструментами, такими як збивалка для масла та пляшки з водою. А жіночий вокально-інструментальний ансамбль «Діва» виконав найкращі ліричні та жартівливі народні пісні «Сіла птаха», «Несе Галя воду», «Я весела з роду» та інші.

«Ми постійно із задоволенням відгукуємось на ініціативу керівництва обласного центру культури і мистецтва щодо проведення благодійних концертів, таких от, як зараз, - каже керівник ансамблю «Ярмарок» Володимир Гейко. – І для нас як для творчих людей такі концерти є джерелом натхнення, бо коли ти реалізуєш свій талант для публіки і відчуваєш, що люди це сприймають усією душею, то у артиста виростають крила».

І дійсно, виступи артистів постійно зривали оплески, глядачі підспівували та поривалися підтанцьовувати, посміхалися, а у декого в залі від розчуленості навіть набігли сльози на очах.

 8  copy

e-max.it: your social media marketing partner