Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

На Харківщині збирають українську літературу для Луганщини та Донеччини: акція «Подаруй книгу другу»

e-mail Друк


knigua 2Книжки українською, документи з історії боротьби за незалежність України, українська символіка, витинанки, картини, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, диски з українським фольклором: духовну допомогу мешканцям Луганської та Донецької областей збирають на Харківщині. Весь цей культурний скарб, який наразі є дефіцитним у цих регіонах, розмістять у двох українських центрах, які невдовзі планується відкрити.

З ініціативою проведення благодійної акції «Подаруй книгу другу» виступив ХОВ «Конгрес Української Інтелігенції», ця громадська організація звернулася з відповідною пропозицією до губернатора Харківщини. З метою організаційно-методичної допомоги Департамент культури і туризму Харківської облдержадміністрації кинув клич працівникам культури з проханням по можливості взяти участь у цій акції та передати будь-що, що могло б сприяти формуванню українського культурного світогляду.

«Наші колеги з Луганщини та Донеччини зізналися, що у них дефіцит книжок українською мовою, особливо дитячої літератури та інших культурних носіїв, які б допомогли мешканцям Луганщини та Донеччини в повній мірі відкрити для себе українську культуру, сприяли б вихованню дітей у цьому дусі, - підкреслила зав. відділом культури, мистецтва та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Наталія Плотнік. – Працівники культури Харківської області хутко відгукнулись на цей заклик, і передають хто що може: не лише книжки, а й українську символіку, живопис відповідної тематики, обереги, витинанки, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, фольклорні колективи – диски з аудіо записами таке інше».

Все зібране буде передано до двох українських культурних центрів, які планується відкрити у Луганській та Донецькій областях. Вже напевно відомо, що один з них відкриють у м. Сватові на базі школи естетичного виховання.

Акція триває. Усі бажаючі ще можуть долучитися до неї. Збір книжок та іншої культурної продукції знаходиться у приміщенні Обласного центру культури і мистецтва за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

e-max.it: your social media marketing partner