Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

В рамках театрального фестивалю «Театроник-2015» відбувся семінар з театрального мистецтва

e-mail Друк

DSC 0013

   2 листопада 2015 року в рамках театрального фестивалю малих форм «Театроник-2015» Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва провів семінар для керівників аматорських театральних колективів закладів культури клубного типу за темою: «Театральний навігатор: огляд фестивального руху України та країн зарубіжжя».

   Захід було підготовлено з метою акцентуації уваги на посиленні розвитку аматорського театрального мистецтва в регіоні та його важливої ролі у естетичному вихованні молоді, надання методично-практичної допомоги та підвищення професійного рівня виконавців. На цей раз учасників семінару, більше ніж 40 митців з різних районів і міст області, гостинно прийняв Харківський театр для дітей та юнацтва. В розкритті запропонованої теми семінару взяли участь провідні фахівці театрального мистецтва з Харкова (Україна), Тбілісі (Грузія) та Варни (Болгарія).

DSC 0053   Режисер театру «Ланжеронъ», директор багатьох Міжнародних форумів, викладач кафедри майстерності актора факультету театрального мистецтва Харківської державної академії культури Панібратець Галина Вікторівна познайомила з технологіями організації та проведення вітчизняних і зарубіжних театральних фестивалів. Надзвичайно цікавим виявився майстер-клас відомого грузинського режисера Нугзара Лоркіпанідзе щодо значення музичного матеріалу в театральній та художньо-сценічній діяльності, особливостей слова та дії у постановці, методики проведення репетицій та відношення до імпровізаційної стихії гри акторів. Семінаристам було запропоновано відвідати творчу зустріч із талановитим актором і режисером «Театру вина», представником сучасного театрального мейнстріму Болгарії, організатором Міжнародного фестивалю «Роза Мира» Георгі Велчовські, під час якої вони мали змогу насолодитися фрагментами з моноспектаклів «Я, грек Зорба» та «Ключ до раю».

   На завершення зустрічі учасники підвели підсумки роботи, поділилися своїми досягненнями та проблемами, отримали методичні матеріали та нормативні документи, корисні для використання у практичній роботі. Усі присутні дійшли висновку, що семінар пройшов захопливо, жваво та динамічно. Керівники не тільки почули відповіді на запитання практичного характеру, перейняли творчий досвід, але й отримали позитивний заряд вражень для подальшої ефективної роботи.

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner