Виставка декоративно-прикладних робіт майстрів з м. Косів «Карпатські барви» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка декоративно-прикладних робіт майстрів з м. Косів «Карпатські барви»

  2 copy copy

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва презентує виставку декоративно-прикладних робіт майстрів з м. Косів «Карпатські барви»

Косів – це маленька Гуцульщина, а також відомий в Україні центр гуцульського народного мистецтва. Здавна в цьому краї розвивалися і процвітали численні ремесла та промисли, що збагачували досвід та формували самобутню народну культуру, відому далеко за межами України. І сьогодні, частину найяскравіших зразків гуцульського мистецтва можна побачити у колекції «Карпатських барв». Зокрема, в експозиції представлена мальована косівська кераміка Сергія Дутки, карпатські дереворити Ольги Стринадюк, вироби зі шкіри Світлани Гебель, різьблення по дереву Захара Стринадюка та численна кількість робіт розпису по склу Романа та Наталії Юсипчуків. Органічно доповнюють колекцію живописні полотна народних художників та студентів Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Серед авторів можна зустріти й імена таких талановитих майстрів як Роман Лучук, Іван та Руслана Захарків, Віктор та Наталія Білі, Марта Бойчук, Тетяна Костинюк, Іванна Тимофіїв, Анатолій Калитко, Анатолій Приймак та інші.

Переважна більшість учасників виставки є викладачами та випускниками Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Кожен з них має свій рівень професіоналізму та майстерності, але всі вони мають спільну жагу та любов до мистецтва і рідного краю! Побачити на власні очі аутентичні вироби та живописні роботи гуцульських авторів у Харкові можна до 28 серпня.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 3 серпня о 16.00 за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725-12-46