Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Article rating:

Виставка декоративно-прикладних робіт майстрів з м. Косів «Карпатські барви»

E-mail Print

  2 copy copy

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва презентує виставку декоративно-прикладних робіт майстрів з м. Косів «Карпатські барви»

Косів – це маленька Гуцульщина, а також відомий в Україні центр гуцульського народного мистецтва. Здавна в цьому краї розвивалися і процвітали численні ремесла та промисли, що збагачували досвід та формували самобутню народну культуру, відому далеко за межами України. І сьогодні, частину найяскравіших зразків гуцульського мистецтва можна побачити у колекції «Карпатських барв». Зокрема, в експозиції представлена мальована косівська кераміка Сергія Дутки, карпатські дереворити Ольги Стринадюк, вироби зі шкіри Світлани Гебель, різьблення по дереву Захара Стринадюка та численна кількість робіт розпису по склу Романа та Наталії Юсипчуків. Органічно доповнюють колекцію живописні полотна народних художників та студентів Косівського фахового коледжу прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Серед авторів можна зустріти й імена таких талановитих майстрів як Роман Лучук, Іван та Руслана Захарків, Віктор та Наталія Білі, Марта Бойчук, Тетяна Костинюк, Іванна Тимофіїв, Анатолій Калитко, Анатолій Приймак та інші.

Переважна більшість учасників виставки є викладачами та випускниками Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Кожен з них має свій рівень професіоналізму та майстерності, але всі вони мають спільну жагу та любов до мистецтва і рідного краю! Побачити на власні очі аутентичні вироби та живописні роботи гуцульських авторів у Харкові можна до 28 серпня.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 3 серпня о 16.00 за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, виставкова зала 2-го поверху.

Довідки за тел.: (057) 725-12-46

e-max.it: your social media marketing partner