Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

May 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin 22.06

Department of Cultural Work and Recreation

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Харків’яни заспівали під стінами стародавнього монастиря – Курської Корінної пустині

E-mail Print


ЯрмарокХарківська делегація взяла активну участь у XII міжрегіональному універсальному оптово-роздрібному ярмарку «Курський Коренський ярмарок – 2012», що проходив 14-17 червня 2012 року у містечку Свобода Золотухінського району Курської області. У культурній програмі ярмарку відзначився харківський ансамбль народної музики «Ярмарок» (керівник Володимир Гейко) центру культури та мистецтва, виступ якого надихнув глядачів, що ті навіть не втрималися, щоб не затанцювати.
altКонцерт відбувався під стінами стародавнього монастиря – Курської Корінної пустині. Там на сцені виступали колективи з різних куточків Росії, Білорусії, України. Кожен регіон намагався представити свій варіант „Буранівських бабусь". Харківські артисти з «Ярмарку» - це, звичайно, не бабусі та дідусі, а ще досить молоді люди, але це вже досвідчені артисти та музиканти. Їхній виступ був справжнім енергетичним зарядом для відвідувачів ярмарку. У їх виконанні пролунали інструментальні п'єси, романси, українські та російські народні пісні. Кожний виступ глядачі відзначали бурхливими оплесками, а під російську народну пісню «Калинка» навіть пішли у перепляс.
altКурський Коренський ярмарок проводиться щорічно, у 9-ту п'ятницю після Великодня. Розпочинається програма цього заходу багатотисячною прощею з іконою Божої Матері „Знамення" Курської Корінної від стін Знаменського собору до місця обретення ікони – Корінної пустині, де й розгортається оптово-роздрібний ярмарок.
Цього року для участі у ньому приїхали більш ніж 1200 підприємців, а також офіційні делегації управлінців з різних регіонів, щоб домовитися про співробітництво у різних сферах діяльності.
Серед заходів культурної програми для гостей ярмарку була екскурсія ярмарковими майданчиками, зокрема, можна відзначити експозицію, присвячену історичним та культурним подіям у Росії за останні 1000 років, „Містечко майстрів" з виробами народних промислів, а також представлення туристичного потенціалу різних регіонів.
Довідка. Курський Корінський ярмарок виник ще у 17-му сторіччі, і згодом був одним з найкрупніших у Росії. Недарма його називали Південними торговими воротами Росії. Але від початку його виникнення було обумовлене саме тим, що на прощу із чудодійною іконою Божої Матері „Знамення" Курської Корінної збиралися десятки тисяч людей, і для забезпечення їхнього побуту і було влаштовано масовий продаж. У наші часи ярмарок було відроджено знов.

e-max.it: your social media marketing partner