Department of Methodical Work | The Regional Organizing and Methodic Center of Culture and Arts

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )
Article without translation

 FB IMG 1616001604730

Вітаємо народний інструментальний ансамбль «ФОЛЬК–КЛАСІК БЕНД» (керівник – Дмитро Богуславець) Будинку культури Дергачівської міської ради та народний естрадно–вокальний колектив «SANTA LUCIA» (керівник – Алла Гедюн) Чугуївського міського Будинку культури з успішним проведенням творчого звіту з нагоди підтвердження почесного звання «Народний аматорський колектив»!

Article rating:
Article without translation

suchasnik

28 лютого відбулася важлива подія для народного театру «Сучасник» (м. Первомайський Харківської області). Адже, режисером та керівником Наталею ДЕНИСОВОЮ та акторами театру, було вкотре доведено професійне ставлення до акторського мистецтва та палке прагнення проживати свої ролі на сцені, що не залишило байдужими ані глядача, ані членів атестаційної комісії.

 

Article rating:
Article without translation

31122020

 

26 грудня відбувся заключний етап ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ СЮЖЕТНИХ ТАНЦІВ І ХОРЕОГРАФІЧНИХ ВИСТАВ «TERREIDOS-ONLINE».

 

TERREIDOS – щорічний проект, який традиційно проходить у квітні з нагоди Міжнародного Дня танцю. Проте цьогорічні події запропонували новий формат проведення – дистанційний. Успішній реалізації прямої трансляції та online виступів учасників на каналі YuoTube сприяв технічний партнер Фестивалю – Міжнародний інтернет-ресурс FLYMARK в особі його керівника Віталія ТКАЧЕНКО.

 

Фестиваль «TERREIDOS» орієнтований на колективи, студії, творчі лабораторії, експериментальні майстерні і сольних перформерів, які створюють танцювально-театралізовані шоу-програми (повнометражні денс-вистави та сюжетно-ігрові танцювальні композиції) як великих, так і малих форм. До short list цьогорічної конкурсної програми увійшло 17 колективів з Харківської області та м. Харкова, й навіть Западної Украни – Хмельницької області. Це майже 400 учасників різного віку.

 

Article rating:
Article without translation

23122020 1

 

21 грудня 2020 року члени журі підвели підсумки III Регіонального фестивалю – конкурсу вокального мистецтва «Душі криниця» (онлайн). Захід відбувся в приміщенні КЗ «Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва».

 

У конкурсі взяли участь 18 солістів та 29 колективів закладів культури Харківської області.