Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Department of Cultural Work and Recreation

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

15-річна Ольга Грєшная змусила стиснутися серця глядачів на концерті «Ти в моєму серці, Україно!»

E-mail Print

Оля Грєшная пвразила глядачів глибиною виконання«Адажіо» Альбіноні у виконанні десятикласниці Ольги Грішної викликало бурхливі овації під час концерту «Ти в моєму серці, Україно!», присвяченого 20-річчю Незалежності України. Концерт відбувся у залі обласного організаційно-методичного центру культури та мистецтва на вулиці Університетській, 25. Густий, глибокий і багатий голос юної виконавиці змусив стиснутися серця глядачів і замислитися про вічне.

Ведущие праздничного вечера - сотрудники областного центра Виктория Захарченко и Дмитрий КравецУ концерті до 20-річчя Незалежності України, який підготували і провели працівники обласного центру культури та мистецтва, взяли участь як самодіяльні артисти, так і професійні виконавці. Зал був повний глядачів - це в основному завсідники заходів, які тут проходять. Ведучими святкового вечора стали співробітники обласного центру Вікторія Захарченко та Дмитро Кравець.

Зажигательный «Гопак» блестяще исполнили участники ансамбля танца «Закаблуки» Запальний «Гопак» блискуче виконали студенти Харківського училища культури - учасники ансамблю танцю «Закаблуки» (керівник Олена Ковалевська). Український пісенний репертуар пролунав у виконанні ансамблю «Казацька родина» (керівник Іван Зозуля), хору «Рідна пісня» Український пісенний репертуар пролунав у виконанні ансамблю «Казацька родина» центру культури Київського району Харкова (керівник Наталія Роман), а також солістки театру народної музики «Обереги» заслуженої артистки України Олени Шишкіної.

Представники старшого покоління з вокального ансамблю Міського клубу «Супер-бабуся»Особливого колориту концерту додали виступи татарського, грузинського і азербайджанського національно-культурних товариств, які виконали свої народні пісні і танці. Особливо тепло глядачі зустрічали дітей циркової та театральної студій. По-справжньому професійним виконанням вразили діти зі студії естрадного співу «Рута», а також представники старшого покоління з вокального Акробатичний номер підготувала дитяча циркова студіяансамблю Міського клубу «Супер-бабуся» (керівник Ізабела Назарова, музичний керівник Тетяна Шуть).

А от 15-річна Ольга Грішна із селища Велика Рогань змусила глядачів замислитися про вічне. Цьому сприяв і вибір твору, який вона виконала. Це те саме «Адажіо» Альбіноні, яке неодмінно звучить, коли людину Ансамбль татарського національно-культурного товариства виконав свої народні пісніпроводжають в останню путь. Небувалою глибини додав густий і багатий голос дівчинки, якій вдалося передати не дитячі емоції та доторкнутися до таємниці людського життя. Недарма після виступу на мить в повітрі повисла пронизлива тиша, а потім зал вибухнув оваціями. Цей твір юну артистку змусили виконати на «біс». Вона також виконала популярну пісню «Україно, любов моя!».

e-max.it: your social media marketing partner