КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 3 Votes )

Радіонов Сергій

Article without translation

RadionovРадіонов Сергій Григорович народився 31 січня 1971 року у м. Харкові.

У 1992 році вступив до ХДХУ, яке закінчив у 1997 році за спеціальністю «художник-викладач», одержав диплом з відзнакою. Назва дипломної роботи «Моє місто». Навчався у викладачів П.А.Шигимаги, Є.В.Надєждіна, С.Г.Світлорусова, М.А.Константинопольського, Ю.І.Киянського, В.В.Чурсіна.

У 1998 році вступив до Харківського державного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, який закінчив у 2002 році (тема дипломного проекту: «Портрет А.С. Макаренка», відзнака ДЕКу), отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво». Навчався у викладачів В.О.Хмельницького, О.А.Лазарєва, М.А.Азаркіної.

У 2001 році брав участь у Другому міжнародному рєпінському пленері у м. Чугуєві. Нагороджений дипломом.

З 2002 по сей час працює у ХХУ викладачем спец. предметів. Був керівником багатьох дипломних проектів.

У 2003-2004 роках працював у ХДПУ ім. Г.С. Сковороди на посаді викладача спец. предметів. Був керівником дипломних проектів.

У 1999 році був прийнятий до МО ХОНСХУ. Член ХОНСХУ з 2000 року.

Творчою діяльністю займаюсь з 1997 року. Приймав участь у багатьох виставках різних рівнів, у тому числі всеукраїнських, міжнародних. Нагороджений грамотою ХОНСХУ 1999 року за участь у Всеукраїнській виставці, присвяченій 185 річчю з дня народження Т.Г. Шевченка. Був організатором групових «Товариських виставок» у виставковому залі ХАТОБу «Маестро» у 2003, 2004, 2005, 2006 та 2008 роках. У виставках брали участь відомі харківські митці та творча молодь, у тому числі Г.Коробов, К.Савченко, О.Жосан, З. Пилипенко, М.Константинопольській, Г. Гамалей, О.Чемоданов та інші.

У 2009 році приймав участь у пленері та виставці присвяченій дню художника «Петровські Кольори 2009» в рамках всеукраїнського фестивалю «Пізнай країну рідну».

Працює у жанрах пейзажу, портрету, натюрморту, жанрової картини, нефігуративного живопису та інших.

Роботи знаходяться у Чугуївській галереї лауреатів Рєпінської премії, ХДПУ ім. Г.С.Сковороди, приватних збірках України, Росії, Німеччини, США, Ізраїлю.

Має публікації: Буклет 2001 року, каталоги виставок, ювілейні каталоги ХОНСХУ.

Поєднує творчу працю з учбовою та методичною роботою у ХХУ. Розробляє ілюстративно-тематичні плани до практичних занять з живопису, рисунку, композиції, анатомії, графічного дизайну та дизайну середовища.

Принципи викладання: робота на пленері, постійне відвідування із студентами Харківського художнього музею та художніх виставок, копіювання картин майстрів, розвиток у студентів індивідуального бачення та підходів, вільне виявлення ними поглядів, ознайомлення студентів з новітніми художніми досягненнями, орієнтація їх на вирішення творчих задач та участь у виставках, зустрічі з випускниками ХХУ, у тому числі тими, що навчаються за кордоном.

Крім основної діяльності займається моделюванням кораблів та автомобілів, конструюванням меблів, дизайном інтер’єру.

12