Розклад руху рейсових автобусів до Печенізького поля
Печеніги (ч/з П’ятницьке) - 10:45
Великий Бурлук - 12:30, 13:40, 15:30, 17:40
Крім звичайних рейсових автобусів будуть і додаткові, вони курсуватимуть з автовокзалу від метро «Пролетарська» з 10.30 і до глибокої ночі. Вони рухатимуться не за визначеним розкладом, а в міру наповнення. Вартість проїзду в них буде, як і минулого року – 10 гривень з людини. У зворотньому напрямку автобуси курсуватимуть і після опівночі, коли закінчиться фестиваль, і, як обіцяють організатори, рух буде припинено лише тоді, коли вивезуть до Харкова усіх відвідувачів.