Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

July 2020
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Онлайн-виставка абстрактного живопису художниці Олени Голембовської

E-mail Print

 01052020

Шановні друзі! Представляємо до вашої уваги персональну онлайн-виставку абстрактного живопису художниці Олени Голембовської!

Експозиція персональної онлайн-виставки абстрактного живопису художниці Олени Голембовської доступна для ознайомлення з 1 травня 2020 р. на інтернет-ресурсах галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва:

Фотоальбом

Twitter: https://twitter.com/oblgallery

Telegram: https://t.me/oblgallerymc

Сайт КЗ «ООМЦКМ»: https://www.cultura.kh.ua/uk/virtual-gallery/virtual-gallery-ms

Роботи, представлені на виставці виконані в стилі абстрактного живопису. Це мистецтво нефігуративне, воно не відображає об’єкти та образи, а за допомогою різноманітних сполучень кольору та лінії направлене на внутрішнє інтуїтивне сприйняття та асоціації. Олена експериментує в даному напрямі, використовуючи змішані техніки та цікаву технікуfluid acrylic (рідкий акрил) .

Ось що каже Олена Голембовська про своє нове покликання: «Техніка fluid acrylic дає можливість фарбам вільно змішуватися. Коли це відбувається, здається, що це створює сама природа, природа фарб. Це стає медитацією, співпрацею з фарбами. І це чудо, до якого ти маєш відношення. І це щастя».

У своїх картинах Олена показує нерозривний зв'язок між мікрокосмом людини і макрокосмом Всесвіту. Ці світи рівнозначні і нескінченні для пізнання. Кожна людина народжується, щоб здійснити неймовірні подорожі в світі, доступному тільки йому – у своєму житті. І саме на цьому шляху з його випробуваннями людина homo sapiens стає Людиною космічного виміру.

Оскільки Олена прийшла до мистецтва зі сфери комп’ютерних технологій, до своїх картин вона стала створювати доповнену реальність (AR), яка оживляє картину за допомогою смартфона. Картини, помічені буквою А, мають доповнену реальність. Для того, щоб її побачити, необхідно завантажити додаток Artivive.com з Google Play або App Store. І навести смартфон на картину.

Додаток можна завантажити з QR-кодом, який буде доданий до фотоальбому з роботами автора на сторінці галереї «Мистецтво Слобожанщини» на фейсбуці.

Довідка.

Олена Голембов ська

Закінчила Київський політехнічний університет. Працювала в сфері інформаційних технологій в відомих ІТ-компаніях в Києві.

15 років була творцем і головним редактором міжнародного журналу «Карт Бланш», який висвітлював теми інноваційних технологій і розвитку ІТ.

Останні 3 роки Олена Голембовська живе в Харкові. Місто надихнуло її стати художником. Вона працює в стилі абстрактного живопису, в техніці - Fluid Acrylic Art (рідкий акрил), а також у змішаній техніці. Перша персональна виставка «Горизонти нескінченності: Людина. Душа. Всесвіт» відбулася в Харкові в 2019 році. Також вона учасник багатьох всеукраїнських виставок.

З роботами Олени можна ознайомитися в інстаграмі: olenagolembovska_artist.

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

Telegram: https://t.me/oblgallerymc

Канал на You Tube - Харьковский областной центр культуры и искусства

e-max.it: your social media marketing partner