Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Article rating:

Онлайн-презентація методички «Безпечний театр»

E-mail Print

metodu4ka bezpe4nuy teatr copy

БЕЗПЕЧНИЙ ТЕАТР: ЛАБОРАТОРІЯ НОВИХ ПРАВИЛ ГРИ

Чи залишишся ти собою коли все це скінчиться?

Чи повернуться прекрасні, прекрасні, прекрасні часи які відділяють нас від нормального життя?

27 січня о 18:00 відбудеться онлайн-презентація методички «Безпечний театр» про нові правила гри, виклики та можливості, що виникають у зв’язку з пандемією.

Методичку створили на однойменній лабораторії від Parade-fest та незалежного театру Нєфть.

На лабораторії перформерки, режисерки, продюсерки під кураторством міжнародної експертної групи досліджували, як театр здатен адаптуватися до змін, переосмислювати роль вже існуючих форм театру та шукали можливість винайдення нових, відповідних новій пост-карантинній культурі.

Поставивши під загрозу традиційну театральну модель, а також ключові для класичних теорій театру поняття – взаємодія актор-глядач, співприсутність глядачів, сьогочасність й одномоментність, – епідемічні обмеження можуть дати поштовх до розробки та практичного застосування альтернативних теорій та моделей. Таким чином, обмеження можуть стати ключем для плідних творчих пошуків.

Чи можна грати вистави в інший, аніж вечірній, час? Якою може бути їх тривалість та кількість після прем’єри? Так само, як у суспільстві, у театрі неможливо відмінити фізичну співприсутність. Театр це ритуал співприсутності. Чи може відповідь театру як мистецтва співіснування на пандемію стати прототипом для суспільних рішень у майбутньому? Чи може і чи має право театр повернути допандемічну норму?

Отримати друкований примірник можна після реєстрації.

Участь у події безкоштовна.

 

Parade-fest від ГО «ART DOT» об’єднав арт-кураторів, менеджерів та pr спеціалістів. Зокрема, представників державних і недержавних театрів Харкова – недержавний Театр «Прекрасні Квіти», Харківський державний академічний театр ляльок ім. В.А. Афанасьєва, Харківський державний академічний російський драматичний театр ім. О.С. Пушкіна, частину команди фестивалю соціальних ініціатив та нової музики PlanB, громадських активістів. ГО «ART DOT» займається організацією та проведенням мистецьких та освітніх заходів метою яких є стимуляція громадської активності, формує екологічний простір для вразливих верств населення.

e-max.it: your social media marketing partner