Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
dec
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Традиційна звітна фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники»

E-mail Print

 FOCUS

З 1 по 17 липня 2021 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися традиційна звітна фотовиставка Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники», присвячена дню фотографа.

Цього року «Харківський фотоклуб» знову порадує нас розмаїттям фото, продемонструвавши свої найкращі роботи за останній рік, серед яких представлена портретна, вулична, пейзажна, натюрмортна, сюжетна, театральна фотографія. Окрім різних жанрів та напрямів кожний автор має свій індивідуальний погляд і підхід, тому глядач має змогу ознайомитися з широким зрізом фотографічного мистецтва.

Фотографія, яка спочатку свого існування позиціонувалася, як засіб документального відображення реальності, згодом стала одним з засобів творчої реалізації і величезним полем для художніх експериментів. Нараховуючи двісті років історії, фотографія не втратила своєї актуальності, і зараз, навпаки, набула більшого поширення та популярності, завдяки розвитку сучасних медіа (особливо - інтернету). Цей факт відкриває можливість проявити себе широкому колу людей, і в той же час - створює величезну конкуренцію. Одним із способів не загубитися серед такого візуального розмаїття, знайти свій власний стиль і коло однодумців, - є фотографічні об'єднання.

У 2006 році в Харкові виникла громадська організація «Харківський фотоклуб», головним завданням якої є створення творчого простору для людей, зацікавлених фотографією, де вони мають змогу спілкуватися, обмінюватися знаннями та демонструвати власні фотографічні досягнення, у тому числі у вигляді виставок. Харківський фотоклуб відкритий для людей різного віку, різного досвіду і з різними смаками і поглядами. Також в рамках клубу проводяться різноманітні заходи: творчі зустрічі, лекції, фото походи і інші цікаві події, що дозволяють ефективно розвивати навички і знання в сфері фотографії.

Учасники виставки: Євген Брезицький, Зоя Костіна, Ірина Деркач, Катерина Погрібна, Лідія Цапко, Людмила Санжарівська, Микола Довбиш, Сергій Любецький, Тетяна Бутвіна, Тетяна Золотарьова.

З радістю запрошуємо глядачів відкрити для себе захоплюючий світ фотографії на традиційній звітній фотовиставці Харківського фотоклубу «FOCUSники»!

Урочисте відкриття виставки відбудеться 1 липня о 17:00!

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00;

Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; Сайт: www.culturа.kh.ua;

Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc;

Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna;

 

 

e-max.it: your social media marketing partner