Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

July 2020
M T W T F S S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Division of Research and the revival of arts and crafts and exhibitions

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Природа, що ожила, на картинах Аліни Павленко

E-mail Print

DSC 1482 

   Незвичайну і дуже цікаву виставку, що розкриває все різноманіття навколишньої природи, відкрили 28 травня 2015 року у Центрі культури і мистецтва.

   30 абсолютно різнопланових картин з натуральних природних матеріалів представлені молодою харківською художницею Аліною Павленко. Крупи, пісок, горіхи, шишки, зерна кави, галька і мушлі – це далеко не весь перелік матеріалів, що використовуються майстринею.

   «Створенням картин я займаюся вже більше 10 років. Почалося все зі складання мозаїк в дитинстві. Потім на деякий час відійшла від творчості, до якої повернулася лише на першому курсі університету. За фахом я менеджер, але мені завжди хотілося творити. Так як великих фінансів для придбання професійних художніх матеріалів я не мала, звернулася до підручних засобів» – каже Аліна.

   Окремим напрямком професійної діяльності художниці є робота з дітьми. Модним віянням у сучасній педагогіці і психології стало використання на заняттях з дошкільнятами саме природних матеріалів, а не синтетичних іграшок. Цей напрямок і розвиває Аліна на своїх уроках: «Вже близько 6 років я займаюся з дітьми. Наші заняття проходять у формі гри. Складаючи мозаїки, дітки розвивають дрібну моторику рук, вчаться фантазувати». Маленькі учні Аліни, присутні на заході, відкрили виставку веселим танцем. Художниця подякувала організаторам виставки, а також рідним і близьким, які прийшли підтримати і привітати її.

   Не забуває Аліна і свою рідний сільськогосподарський університет, в якому регулярно проводить майстер-класи для студентів: «Аліна – наша випускниця – стала гордістю кафедри та університету. Ми дуже раді, що вона займається з нашими студентами, які захопилися цією технікою. Так як я викладаю українську культуру, картини, що виготовляються на майстер-класах стають наочним прикладом народної творчості і прикрасою наших аудиторій», – говорить викладач Аліни, Наталія Григорівна Грабар, доцент кафедри культурних універсалій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

   Помилуватися незвичними картинами Ви можете до 26 червня з 10:00 до 17:30. Крім того, в рамках виставки, щочетверга проводяться майстер-класи, на яких ви крок за кроком навчитеся виготовляти картини з підручних природних матеріалів.

   Чекаємо Вас за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

   Дізнатися подробиці і записатися на майстер-класи можна за телефонами:

   (057) 700 35 79, (050) 829 28 17, (093) 184 91 03.

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner

Exhibitions

No records to display