Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

dovgenkofest

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2019
M T W T F S S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Division of Research and the revival of arts and crafts and exhibitions

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Природа, що ожила, на картинах Аліни Павленко

E-mail Print

DSC 1482 

   Незвичайну і дуже цікаву виставку, що розкриває все різноманіття навколишньої природи, відкрили 28 травня 2015 року у Центрі культури і мистецтва.

   30 абсолютно різнопланових картин з натуральних природних матеріалів представлені молодою харківською художницею Аліною Павленко. Крупи, пісок, горіхи, шишки, зерна кави, галька і мушлі – це далеко не весь перелік матеріалів, що використовуються майстринею.

   «Створенням картин я займаюся вже більше 10 років. Почалося все зі складання мозаїк в дитинстві. Потім на деякий час відійшла від творчості, до якої повернулася лише на першому курсі університету. За фахом я менеджер, але мені завжди хотілося творити. Так як великих фінансів для придбання професійних художніх матеріалів я не мала, звернулася до підручних засобів» – каже Аліна.

   Окремим напрямком професійної діяльності художниці є робота з дітьми. Модним віянням у сучасній педагогіці і психології стало використання на заняттях з дошкільнятами саме природних матеріалів, а не синтетичних іграшок. Цей напрямок і розвиває Аліна на своїх уроках: «Вже близько 6 років я займаюся з дітьми. Наші заняття проходять у формі гри. Складаючи мозаїки, дітки розвивають дрібну моторику рук, вчаться фантазувати». Маленькі учні Аліни, присутні на заході, відкрили виставку веселим танцем. Художниця подякувала організаторам виставки, а також рідним і близьким, які прийшли підтримати і привітати її.

   Не забуває Аліна і свою рідний сільськогосподарський університет, в якому регулярно проводить майстер-класи для студентів: «Аліна – наша випускниця – стала гордістю кафедри та університету. Ми дуже раді, що вона займається з нашими студентами, які захопилися цією технікою. Так як я викладаю українську культуру, картини, що виготовляються на майстер-класах стають наочним прикладом народної творчості і прикрасою наших аудиторій», – говорить викладач Аліни, Наталія Григорівна Грабар, доцент кафедри культурних універсалій Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

   Помилуватися незвичними картинами Ви можете до 26 червня з 10:00 до 17:30. Крім того, в рамках виставки, щочетверга проводяться майстер-класи, на яких ви крок за кроком навчитеся виготовляти картини з підручних природних матеріалів.

   Чекаємо Вас за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

   Дізнатися подробиці і записатися на майстер-класи можна за телефонами:

   (057) 700 35 79, (050) 829 28 17, (093) 184 91 03.

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner

Exhibitions

No records to display