КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Division of Research and the revival of arts and crafts and exhibitions

A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Обласний конкурс з вишивки «Закодоване щастя»

 25112020

За підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації КЗ «Обласний організаційно методичний центр культури і мистецтва» оголошує обласний конкурс з вишивки «Закодоване щастя».

Конкурс проводиться з метою стимулювання вивчення та розвитку народних традицій Харківської області та популяризації декоративно-прикладного мистецтва, виявлення та підтримки молодих талановитих майстрів народного мистецтва.

У конкурсі можуть брати участь як окремі майстри, так і творчі групи.

Учасники конкурсу представляють журі  вишиті рушники майстринь від районів та громад Харківської області. До участі приймаються роботи, виконані за результатами дослідження регіональних традицій з вишивки за темою «Дерево життя».

В рамках конкурсу проводиться акція вишивання спільного рушника «Дерево життя Харківщини». Ескіз розроблено  Олександром Вакуленко,   майстром  петриківського розпису, заслуженим  майстром народної творчості України , Головою Харківського обласного осередка  Спілки народних майстрів народного мистецтва України.

Учасникам надається ескіз рушника, з зазначенням фрагменту вишивки для кожного учасника акції (загальний розмір рушника 7,2 х 0,9). Створюється спільний рушник за графіком його пересування від одного учасника до другого. Презентація спільного рушника відбудеться по завершенні його виконання.

По закінченні конкурсу поводиться виставка робіт учасників та нагородження переможців.

Детальні умови участі викладено у Положенні конкурсу. 

Заявки на участь надсилати до 15грудня  2020 року на електронну адресу: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it , та за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1taE0xBTM6Ya2IONTCEOHsVJ4C6vziRk4hWRHxveb1gY/edit?usp=sharing

тел/факс: (057) 725-12-36.

Прийом конкурсних робіт до 15 грудня 2020 р., за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62, КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Відповідальна особа: Бондарчук О.О. Тел:  (057)725-12-48,  (057)725-12-46, (057) 725-12-47, 0968313670.

e-max.it: your social media marketing partner

Exhibitions

No records to display