Співпраця із «Маленькою Італією» | The Regional Organizing and Methodic Center of Culture and Arts

Зі святом Весни, любі жінки!

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Department of the Intangible Cultural Heritage Research and Creative Industries

A+ R A-
Article rating:

Співпраця із «Маленькою Італією»

 

Scuola

 

В межах розвитку одного з напрямів роботи нашого Центру − міжнародного культурного співробітництва − ООМЦКМ плідно співпрацює з організацією, яка є провідником і популяризатором італійської мови та італійської культури у Харкові. Ця організація називається «Маленька Італія» (вул. Університетська, 35/2) і це, насамперед, школа італійської мови, де у доброзичливій і затишній атмосфері за допомогою як досвідчених, так і молодих та заповзятих викладачів можна вивчати мову від початкового до найвищого рівня.

 

 Але це не тільки мовна школа, адже серед заходів, які вона влаштовує для своїх гостей є і лекції з історії італійської культури, і дегустація страв італійської кухні, і розмовний клуб. Однак, найголовнішим мабуть є те, що засновниками цієї організації є італійські журналісти, які кілька разів на рік приїжджають у Харків, влаштовують інтенсивні мовні курси, привозять цікавих лекторів – експертів у галузі музики і мистецтва.

 

SanRemo

 

 У цьому році результатом співробітництва нашого Центру і «Маленької Італії» стало започаткування соціокультурного проекту «Знайомство з Італією» і, як результат, дві цікаві лекції з історії італійської культури від італійських експертів Габріелє Лагонігро, Роберто Уріціо та Лоренцо де Веккі. Одна була присвячена історії популярного пісенного фестивалю у Сан-Ремо, а друга розповідала про італійські карнавальні маски. Значне зацікавлення харків’ян культурою цієї дивовижної країни спонукає нас до розвитку співробітництва з «Маленькою Італією».

 

 В наших планах багато цікавого, як от кулінарні майстер-класи, наприклад, адже національна кухня є одним із проявів традиційної культури. Але про це ми поговоримо у наступному році. Про наші наступні спільні заходи ви зможете дізнатися на нашому сайті, та на ресурсах наших партнерів − сторінці в Facebook: «Італійська мова в Харкові. Маленька Італія».

Сховати метелика