Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
OCT
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
grafik
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Вітаємо жителів села Біляївка з відкриттям оновленого сільського клубу!

E-mail Print

Bilyaivka3Урочисте відкриття сільського клубу в селі Біляївка Первомайського району відбулося 28 жовтня 2014 року. Довгі роки будівля клубу через аварійний стан приміщень не використовувалась за призначенням. Відремонтувати осередок культури допомогли місцева сільська влада та меценати – місцеві фермери. Тепер клуб буде обслуговувати 5 прилеглих сіл.

Ремонт у приміщенні клубу провели за підтримки сільського голови Олександри Череватенко та місцевих сільгоспвиробників Ігоря Вовка, Володимира Грущенка, Михайла Конончука, Юрія Коровцова, Андрія Підлубного та Миколи Бакшеєва.

«Сільська рада направляла кошти на будівництво газопроводів, водопроводів, на ремонти, але все одно чогось не вистачало. Бо необхідно, щоб у селі розвивалась культура. Віками складалися традиції, коли сільські жителі збиралися на толоці, співали, веселилися. Це було місце, де можна було поспілкуватися. На жаль, у нас багато часу не було клубу. Від Ігоря Вовка надійшов такий поштовх. Тепер ми заходимо до приміщення клубу, а там лунає пісня, – і це означає, що село живе, не зважаючи на усі негаразди, які зараз відбуваються в країні», – підкреслила голова сільської ради Олександра Череватенко.

Bilyaivka«Я колись казав, що без культури та віри у Бога ми стаємо бездушними, і наслідки цієї бездуховності можуть бути колосальними. На одному з засідань районної ради я почув від депутата Тетяни Кравченко питання: «А де ж гуляти нашим дітям? Куди їм подітись?». І тоді у мене народилась мрія подарувати своїм селянам клуб. Минуло чимало часу, перш ніж з'явилася можливість реалізувати цю мрію», – розповів Ігор Вовк, меценат, депутат районної ради та теперішній власник будівлі сільського клубу.

Сільських жителів також привітала директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Людмила Омельченко. Вона привезла у подарунок клубу методичну літературу та аудіодиски, які стануть в нагоді при підготовці мистецьких заходів.

Після урочистого відкриття клубу, перерізування червоної стрічки та традиційного ритуалу запускання кішки першою до нового дому селяни та почесні гості прослухали концерт, який підготували для них народні колективи Первомайського та Дергачівського районів.

e-max.it: your social media marketing partner