Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

February 2020
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

12 лютого запрошуємо на зустріч-презентацію представників усіх галерей, музеїв, виставкових центрів

E-mail Print


Виставкова зала центру культри і мистецтва12 лютого запрошуємо на зустріч-презентацію представників усіх галерей, музеїв та виставкових центрів Харкова і Харківської області, незалежно від форми власності. Для участі необхідно підготувати відео-кліп або слайд-шоу з презентацією своєї галереї чи музею тривалістю не більше 2-х хвилин.

Виставкові зали галереї Проведення цього заходу ініційовано Обласним центром культури і мистецтва з метою створення єдиної інформаційної мережі в сфері культури. Це дозволить відвідувачам, художникам і колекціонерам швидко і зручно визначити напрям і позиціювання певної галереї чи музею на арт-ринку Харкова та України, а також підвищить туристичну привабливість Харківщини.

Кліпи-презентації та контактна інформація всіх учасників цього форуму буде розміщена на інтерактивній карті культурних об'єктів Харківської області на сайті Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації «Культурна столиця» www.culture.kharkov.ua

Зустріч відбудеться у приміщенні центру культури і мистецтваІнтерактивна карта допоможе швидко зорієнтуватися у культурному просторі Харківської області, знайти на одному ресурсі максимальну кількість суб'єктів культурного життя міста, а також відобразить реальний культурний та туристичний потенціал Харківської області.

Усі галереї. музеї та інші культурні заклади на одній мапіЦього разу будуть представлені галереї, музеї та виставкові майданчики, які можуть не лише об'єднатися на одному віртуальному просторі, але й отримати додаткові інтернет-ресурси, на яких буде розміщена інформація про діяльність цих об'єктів культури, а також упевнитися в тому, що співпраця в реальному житті може бути вигідною всім.

До речі, на зустрічі також пропонується обговорення Стратегії розвитку кластеру культури і туризму. У процесі поступової реалізації цієї стратегії має утворитися нова взаємовигідна і продуктивна модель взаємодії організацій культури і туризму регіону, а також організацій, що сприяють їх діяльності.

Зустріч-презентація відбудеться о 12.00 12 лютого 2013 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 62.

Заявки на участь надсилати за адресою: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Довідки за телефонами: (057) 700-26-62, (057) 717-10-40.

e-max.it: your social media marketing partner