КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 1 Vote )

Візит представників «Financial Times»

E-mail Print

  1 7 copy copy copy copy copy copy copy

19 травня 2018 року Обласний центр культури і мистецтва по традиції приєднався до міжнародної акції «Ніч музеїв». У нас було багато відвідувачів і серед них представники дуже впливового видання − «Financial Times».

 

 

Головний редактор «fDi Magazine», спеціалізованого видання «Financial Times», Кортні Фінгар є постійним автором новин та аналітичних матеріалів про ринки, що розвиваються. Популярний учасник дискусій і модератор на міжнародних економічних зустрічах, а також коментатор з міжнародних інвестицій на телебаченні і радіо, Кортні Фінгар висвітлювала історії з ділового життя усіх основних регіонів світу і за час своєї кар'єри працювала у більш ніж 70 країнах.

2 3 copy copy copy copy copy copy copy

 

 

 Наших гостей зустріла директор Центру Людмила Омельченко і розповіла їм про основні напрямки нашої роботи, про історію нашої будівлі, познайомила із виставками, що сьогодні експонуються у наших залах.

Потім на гостей з Великобританії чекали два майстер класи із традиційного українського декоративно-прикладного мистецтва. Майстер Олена Кравчинська навчила гостей писанкарству: вони власноруч виготовили писанки, які із великим задоволенням забрали із собою на згадку. І вже традиційні для нашого Центру крученики гості плели під керівництвом майстра Ірини Шегди. До речі майстер - клас відбувся у просторі виставки українського традиційного вбрання, серед якого головну кількість складає колекція вишитих сорочок, що належить Ірині.Кортні Фінгар і її супутниця лишилися дуже задоволеними від проведеного часу, із захопленням демонстрували одна одній витвори, зроблені власноруч. Цікаво, що одна з гостей виявила не абиякі наснагу і хист до плетіння дергунців, а це дещо складніше ніж крученики. Може в неї є українське коріння?5 3 copy copy copy copy copy copy3 5 copy copy copy copy copy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e-max.it: your social media marketing partner