Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Персональна фотовиставка Євгена Зубкова «За даллю – даль»

E-mail Print

dal 2020 3 copy 

З 24 липня по 8 серпня 2020  року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися персональна фотовиставка Євгена Зубкова «За даллю – даль».

На виставці дві країни, з якими пов’язані життя і творчість автора – Україна та Канада, відкриваються перед нами з іншого, доволі незвичного ракурсу. У роботах Євгена Зубкова ми можемо побачити різні верстви суспільства, субкультури зі своїми устоями і правилами, простори, близькі, але в той же час заховані глибоко в підсвідомість... Ті теми та персонажі, які залишаються непоміченими, або поміченими та ігнорованими, але які, часом, можуть передати більш повне уявлення про картину суспільства тієї чи іншої країни, і відчуття духу часу, що переживають люди.

Автор полюбляє експериментувати з фото: мультиекспозиція, графічні за своїм сприйняттям абстрактні композиції, розфарбовані фото, класичне стріт-фото, авторські прийоми.  За допомогою різних технік фотографїї, документальне поєднується з художнім, тим самим посилюючи те відчуття оточуючої реальності, яке автор намагається передати.

Запрошуємо вас зануритись у подорож фотографічними світами Євгена Зубкова, відвідавши виставку «За даллю – даль»!

 

Біографічна довідка:

Зубков Євген Олексійович народився 17 серпня 1950 року. У 1957 році пішов до школи, а в 1967 році продовжив навчання в ХПІ. Працював інженером та захопився фотографією.

Познайомився з провідними фотографами Харкова, у тому числі з членами групи «Время», фотографами Олегом Мальованим, Борисом Михайловим, Геннадієм Тубалєвим, Олександром Супруном і Олександром Ситниченко, з якими відбувалось дуже цікаве спілкування, була можливість подивитися їх фотографії та показати свої. Брав участь у різноманітних виставках та фотозаходах.

Змінив професію та працював фотографом у НДІ. В 1989 році став членом Спілки фотохудожників Харкова. В 1991 році брав участь у виставці в Художньому музеї в складі Спілки фотохудожників.

В 1996 році переїхав до Канади. У 1998 році Українська Канадська Культурна Федерація допомогла Євгену організувати виставку фотографії. В числі авторів, окрім Євгена Зубкова, були Олександр Супрун та Євген Павлов. В Канаді також були і інші виставки фотографій Євгена: в 2000 році – галерея «See Gallery», в 2005 – галерея «River Site», в 2009 – арткафе «Tango».

В 2015 році повернувся до рідного Харкова, де продовжує жити та фотографувати.

 

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи);

Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc ; Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna

e-max.it: your social media marketing partner