Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:

Виставка ілюстрацій психіатра Світлани Ісаєнко «Невигадані історії вигаданих людей»

E-mail Print

 14082020 1

З 14 серпня по 5 вересня 2020 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва буде експонуватися виставка ілюстрацій психіатра Світлани Ісаєнко «Невигадані історії вигаданих людей» (у малому залі галереї).

Експозиція виставка представляє собою ілюстрації однойменної книги психіатра і психотерапевта Світлани Ісаєнко, в якій розповідається про дівчину-психіатра, її життя, її пацієнтах і любові, її болі і радощі. Ця книга про життя і смерть. Ілюстрації до книги, які намалювала сама Світлана, мають багато символів та змістів, і сприймаються на рівні асоціацій, тому кожен може знайти в них щось близьке.  Яскраві, лаконічні, щирі... Картини автора відкривають її з іншого боку. Не тільки, як професіонала, але і як людину, що відчуває і є небайдужою, зі своїм власним поглядом, людину, яка бажає змінити світ.

Завдяки "Невигаданим Історіям Вигаданих Людей" Ви зможете переглянути свій погляд на багато речей, які здавались буденними і звичними. Зможете подивитися на світ ширше, під іншим кутом, який раніше, можливо, вважали абсурдним. І можливо, виставка ілюстрацій до книги "Невигадані Історії Вигаданих Людей" дадуть поштовх новому витку Вашого життя і допоможе стати трішки щасливішими.

Довідка:

Ісаєнко Світлана Володимирівна лікар - психіатр, психотерапевт, 8.5 років пропрацювала в обласній психіатричній лікарні, з них 2 роки завідувала психіатричним відділенням пограничних і кризових станів, член Європейської асоціації психіатрів.

Закінчила Харківський Національний Медичний Університет. Паралельно магістратурі, проходила інтернатуру за фахом «психіатрія». Веде свій блог в Instagram, де показує, що психіатрія-це не страшно, також розповідає про симптоми і синдроми хвороб на прикладі монстрів. Є заочним аспірантом кафедри психіатрії та наркології та медичної психології. Засновник клініки ментального здоров'я «Dr.Isaenko» і автор унікальних психотерапевтичних курсів. Автор книги "Невигадані Історії Вигаданих Людей", яка була презентована 3 липня і вже продана у кількості більше ніж 1000 екземплярів.

Адреса: Україна, м. Харків, майдан Свободи, 5 (Держпром), 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи); Час роботи виставки: ВТ – СБ, 11:00 - 19:00; Тел.: (057) 705-15-50;

e - mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it ; Сайт: www.culturа.kh.ua; Facebook: Мистецтво Слобожанщини; You Tube: Харківський обласний центр культури і мистецтва; Telegram: https://t.me/oblgallerymc; Instagram: https://www.instagram.com/galereya_slobozhanshchyna 

 

e-max.it: your social media marketing partner