Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

Division of Research and the revival of arts and crafts and exhibitions

A+ R A-
Article rating:
( 3 Votes )

У виставкових залах центру культури і мистецтва пройшли екскурсії англійською мовою

E-mail Printalt12 червня в центрі культури і мистецтва пройшли екскурсії виставковими залами для учасників дитячого літнього табору з інтенсивного вивчення англійської мови.

Харківські школярі, що протягом двох тижнів активно вивчають і спілкуються виключно англійською, сьогодні познайомилися з експозиціями, розташованими у трьох виставкових залах центру культури та мистецтва.

altЗараз у залах першого і другого поверху знаходяться експонати виставки «Україна етнічна», де представлені роботи народних майстрів, виконаних у стародавніх слобожанських традиціях: кераміка, вишивка, різьблення по дереву, гобелени, писанки. У малому залі другого поверху - виставка викладачів і випускників Харківського художнього училища «Дарую майстерність», на якій представлені картини послідовників традиційної харківської школи живопису, а також проби пензля талановитих художників у стилі постмодерну.

altПро всі ці предмети мистецтва і традиційної народної творчості дівчатам та хлопцям розповідали англійською. Вони задавали свої питання теж англійською, і отримували відповіді на англійській мові.

«В цьому сенс нашого табору: протягом двох тижнів ми з дітьми спілкуємося на різні теми виключно англійською, - каже одна з організаторів дитячого табору Марія Читова. - Кожен день у нас насичена програма, ось сьогодні наш день присвячений мистецтву, тому ми вибрали для відвідування виставки центру культури та мистецтва. І так вдало вийшло: тут є і виставка живопису, і виставка виробів народного промислу».

e-max.it: your social media marketing partner

Exhibitions

No records to display