Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

September 2020
M T W T F S S
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

Фестиваль «Покуть+» відбудеться у травні, деякі інші яскраві масові заходи - у червні - до Євро-2012

E-mail Print

Дмитро Кузнєцов на прес-конференції у ООМЦКММіжнародний фестиваль традиційної народної культури «Покуть+» цього року відбуватиметься з 18 по 21 травня. Основним майданчиком його проведення стане малий зал театру опери та балету, але частина заходів пройде в саду ім. Шевченко і буде приурочене до 200-річчя Тараса Шевченка. Про це заявив сьогодні, 28 лютого на прес-конференції у обласному організаційно-методичному центрі культури та мистецтва начальник обласного управління культури Дмитро Кузнєцов.

200-річчя з дня народження Кобзаря святкуватиметься у 2014 році, але вже з цього року стартує марафон ювілейних заходів, що протягом півтора року пройдуть по всіх регіонах України.

«Харків обрано одним зі стартових міст, де планується провести цикл різних заходів, присвячених Кобзарю, - зазначив Дмитро Кузнєцов. - Планується, що це відбудеться десь 20 травня в саду Шевченка. В даний час ці плани ще не структуровані і не оформлені, але вже розглядається ідея провести виставку скульптурних композицій на тему життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка, і я знаю, що Союз художників в цьому напрямку активно працює».

Саме 20 травня, згідно з Указом Президента, відтепер буде святкуватися день працівників культури, таким чином, у цей день Харків стане осередком культурно-масових заходів. В рамках фестивалю «Покуть» відбудеться і міжнародна науково-практична конференція «Традиційна культура в умовах глобалізації: культурна ідентифікація та інформаційне суспільство».

«За останній рік ми проінвентаризували всі культурно-масові заходи, і від частини з них довелося відмовитися, а в частині ми змістили акценти, посиливши спеціалізацію, - зазначив Дмитро Кузнєцов. – При цьому ми звернули увагу на те, що практично немає фестивалів, які відображали б дитячу творчість, тому особливе місце ми приділили фестивалю традиційної народної культури «Кроковое коло», який цього року буде проводитися під патронатом облдержадміністрації».

12-й відкритий фестиваль традиційної народної культури «Кроковое коло» проходитиме в кінці березня, але його підсумки будуть урочисто підведені в травні в рамках фестивалю «Покуть+», де відбудеться гала-концерт за участю юних виконавців та виставка робіт юних майстрів народної творчості.

У той же час, за словами Дмитра Кузнєцова, максимальну кількість культурно-масових заходів планується провести в червні в районах області.

«Зараз кожен район намагається створити у себе яскравий захід, який би позиціонував його як культурна візитка. Зараз ми орієнтуємося на те, щоб всі ці заходи концентрувалися в червні, щоб всі відвідувачі Євро-2012 не замикалися територіально всередині міста, але й мали можливість відвідати райони Харківської області. Це найкраща реклама туристичних можливостей Слобожанщини», - підкреслив Дмитро Кузнєцов.

e-max.it: your social media marketing partner