Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

New in the Virtual Gallery

Новая фотогалерея Центра

 

Upcoming Events

No events

Calendar of Events

October 2020
M T W T F S S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

All material on this site is intended solely for review purposes without commercial use. Created by: AnisLogo
Reprint articles permitted only when placing direct links https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Article rating:
( 2 Votes )

В Центрі культури і мистецтва пройшов вечір романсу

E-mail Print

 DSC 0003

   8 жовтня 2015 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбувся вечір романсу «Романс – душі моєї самозабуття».

   Цього вечора виступали і вже знайомі глядачам професійні виконавці, і ті, хто тільки розпочинає свій творчий шлях, але не менш талановиті, учні класу викладача Харківської музичної школи № 10, Лариси Давидович.

   Українські та російські романси, сучасні ліричні пісні пролунали у виконанні Галини Гейко, Катерини Усик, Андрія Сидоренка, Лаури Геворкян, Сергія Целковського, Антона Кузнєцова та Антоніни Михальчук під акомпанемент Тетяни Цимбалюк.

   Завдяки по-справжньому душевному виконанню пісень-романсів нашими виконавцями, які змогли переконливо поєднати високу культуру та створити синтез поезії та музики, глядачі мали можливість відчути щиру любов А. Рубінштейна, тривогу й сум М. Лисенка, палке кохання О. Даргомижського, повернутися на стежки щасливого чи втраченого кохання П. Чайковського й пригадати, що є такі цінності, якими не можна нехтувати. Втілення в життя ідеї проведення вечора романсу дозволило і справжнім шанувальникам, і тим, хто тільки долучився до лав поціновувачів ліричної пісні поринути з головою у цей жанр музично-поетичного мистецтва, який розкриває внутрішній світ людини, її інтимні почуття, думки та настрої.

   Перлиною вечора став виступ дуету молодят Катерини Усик та Андрія Сидоренко із знайомою всім піснею «Черемшина», якою додали романтичного та ліричного настрою усім присутнім. Після виступу новостворену сімейну пару від імені усіх працівників Центру привітав Олександр Іванович Кіпран, заступник директора Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

   Усі учасники концерту подарували присутнім багато теплих, приємних вражень. Щиро сподіваємось, що такі чарівні співочі вечори, ставши традиційними, будуть і надалі супроводжувати нас.

Фотогалерея:

e-max.it: your social media marketing partner